הודעת הצלחה

שלום רב,

אנו שמחים לבשר לך כי בתום שקלול כל נתוני ההערכה שהגיעו אלינו ממספר רב של מעריכים בלתי תלויים שהיו שותפים לתהליך ההערכה, החלטנו לזמנך לשלב האחרון של תהליך המיון – שלב ועדות הקבלה.

בקישור הבא תתבקשו למלא נתונים שיסייעו לנו בהמשך תהליך ההערכה:

  • בחירת שני ממליצים שיכולים לספר עליכם עוד מהיכרות קרובה שלהם אתכם. שימו לב – אם אתם מגיעים ממכללה, נשיא/ה המכללה חייב/ת להיות אחד מן הממליצים.
  • בחירת מועד לועדת קבלה (שתי עדיפויות, נשתדל מאוד לשבץ אתכם בעדיפות הראשונה שלכם).

אנא מלאו את הנתונים לא יאוחר מיום שלישי, 4/8/20, י"ד באב תש"ף, בשעה 17:00.  

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvsqWgBr9g5HtTe3mwKmN95ahfx5_cpXYoWg8X4V1a9eCxtA/viewform

להלן דגשים אחדים הנוגעים לועדת הקבלה:

  • ועדת הקבלה תתקיים בזום. האנשים שתפגשו הם חברי ועדת ההיגוי של התכנית: נשיאי מכללות, בכירים במנהל עובדי הוראה, ראשי מכון מופ"ת, נציגים של "אלומות" מחזור א', בכירי "עתודות לישראל" במשרד רוה"מ ועוד. בכל ועדה יהיו בין 4 ל- 6 מעריכים בלתי תלויים.
  • אנו מקפידים מאוד על עמידה בלוח הזמנים. אנא היכנסו לקישור שיישלח אליכם בימים הקרובים כחמש דקות לפני המועד שנקבע לכם לוועדת הקבלה.
  • חברי ועדת ההיגוי יקראו לפני המפגש אתכם את קורות החיים ואת רשימת הפרסומים האקדמיים שלכם (במידה ורלוונטי). חברי הועדה ישמעו נקודות שעלו בשיחות עם הממליצים שנתתם וכן את עיקרי הנתונים שנצברו עד כה בתהליך המיון.

מצ"ב לו"ז מחזור ב' של תכנית "אלומות". חשוב לציין שנוכחות מלאה בכל ימי התכנית היא תנאי הכרחי למי שמעוניין לקחת חלק בתכנית.

אנו ניצור קשר עם הממונים של מי מכם שיתקבל לתכנית על מנת שיחתמו על הסכמתם להשתתפותכם בתכנית בנוהל זהה למה שנהוג בעולם "עתודות לישראל" במשרד ראש הממשלה.

אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בשלב האחרון של תהליך המיון ומודים לכם על האמון והנכונות ללכת איתנו יחד לאורכו.

בברכה

צוות תהליך המיון